KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11619370
nr 1161 9370
Signerad K Rednelloh, tidigt 1900-tal, motiv med Judith och Holofernes, 97x61
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:34:43
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr